Mart - Nisan Sayısı 2018

Mart - Nisan Sayısı 2018
Geri sayım sona erdi, senenin en önemli organizasyonu başladı. En yeni ürün ve teknolojilerin sergilendiği 7. Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcı ve Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı paintistanbul & Turkcoat 2018, 22-24 Mart tarihlerinde Boya ve HammaddeleriSektörünü ağırlıyor. Fuarın öncesinde, paintistanbul &  Turkcoat 2018 Kongresi 20-21 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleşecek. Bosad ve grup firmamız Artkim Fuarcılık iş birliğiyle düzenlenen bu önemli organizasyonların sektör profesyonelleri için ideal bir buluşma noktası oluşturacağına inanıyoruz.

Fuar özel sayımızda, oldukça renkli bir içerik hazırladık. Bu yeni sayımızda sektörden haberler, teknik ürün tanıtımları ve konularının uzmanları tarafından hazırlanmış makaleler yer alıyor.

Röportaj bölümümüzde, Polisan Holding CEO'su Sayın Erol Mizrahi sorularımızı yanıtladı. Bu söyleşimizde Mizrahi, Polisan ve Kansai arasındaki anlaşma sürecini anlattı. Mizrahi ayrıca, yeni geliştirdikleri "Depreme Karşı Dayanıklı Boya" hakkında detaylı bilgi verdi.

Mimari bölümümüzde, ünlü mimar Rem Koolhaas'in önemli eserlerini inceledik. Yerçekimine meydan okuyan yapıları incelediğimiz bu konumuzu ilgiyle okuyacağınızı düşünüyoruz.

Fuar ve kongrede görüşmek dileğiyle,

Sevgiyle kalın,

B,Serhat Cengiz