Ocak - Şubat Sayısı 2017

2014 yılında yayın hayatına başlayan PCCI Boya, Yapı Kimyasalları ve İzolasyon Dergisi sektörden gelen yoğun istek üzerine 2017’nin ilk sayısı olan Ocak-Şubat sayısı itibariyle yeni ismi Boyatürk Yapı Kimyasalları olarak siz değerli okurlarımızla buluşacaktır.

Chem Media yayınlarından biri olan, Boyatürk Yapı Kimyasalları Dergisi, 2017 yılına büyük bir değişim ile Merhaba dedi. İlk önce dergi boyutunu ve sonrasında dergimizin ismini değiştirerek 2017’ye büyük bir heyecanla başlıyoruz. Sizlerin de görüş ve önerileri ile birlikte, yeni ismimizle sektörün nabzını tutmaya devam edeceğiz.

2017 yılı Chem Media için değişimlerin yaşandığı bir yıl olacak diyebiliriz. Dergilerimizin isimlerinde, logolarında, boyutlarında ve iç tasarımında yapmış olduğumuz değişikliklerle her geçen gün daha da yenilenerek yayınlarımıza devam
ediyor olacağız. Web sitelerimizdeki değişim ile birlikte dijital portalda da birçok yeniliklerle sizlere daha hızlı ulaşmak gayesindeyiz.

Ocak-Şubat sayımızda, İshakol Boya ile gerçekleştirdiğimiz röportajı keyifle okuyacağınızı düşünüyorum. Sayın Mehmet Sözer ile 1923’ten bu yana faaliyette olan İshakol Boya’nın gelişim süreci ve firmanın faaliyetleri hakkında sohbet ettik.

Bu sayı Mimari bölümümüzde "Masalsı Yapılar”a yer verdik. Neuschwanstein, Ehmara Sarayı, Mysore Sarayı ve Tac Mahal gerçekten insanı şimdiki zamandan alıp farklı yerlere götürüyor ve yapıların dış görüntüsünün etkisinde kalmak işten
bile değil.

İlerleyen sayfalarımızdan; Yapı Marketlerinden İnşaat Sektörüne Bakış, Sektör Raporu, Sektörel Bakış ve Haberler bölümümüze ulaşabilirsiniz.

Keyifli okumalar.

Sevgiyle kalın.

Serap Kaptan