PCCI – Boya, Yapı Kimyasalları, İzolasyon Dergisi

PCCI – Boya, Yapı Kimyasalları, İzolasyon Dergisi


Kimya sektörüne yayıncılık ve fuar konusunda 13 yıldır hizmet veren Artkim Group şirketlerinden Chem Media; Boyatürk, Turkchem, Paint&Surface, Putech ve Kimyasal Forum dergileri ile sektöre yönelik yayınlar sunmaktadır. Her zaman kimya sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda başarılı projelere imza atan Artkim Group olarak; firmalardan gelen talep üzerine boya ve yapı kimyasalları alanında, sektörü kucaklayacak ve gerçekleşen yenilikleri en iyi şekilde sektöre tanıtacak olan yeni yayınımız "PCCI – Boya, Yapı Kimyasalları, İzolasyon Dergisi” ile sizlere ulaşmanın heyecanını yaşamaktayız. Bu girişimimizin tüm sektöre hayırlı olmasını temenni ediyoruz.


Boya, yapı kimyasalları ve izolasyon firmalarının kendilerini ve ürünlerini büyüyen pazara daha iyi anlatmalarına destek olmak; firmaların marka değerine katkıda bulunmak ve sektörün sesi olmak adına firmalar arasındaki bilgi akışını sağlayarak, 2 ayda bir sektörden yepyeni haberler, teknik makale çalışmaları ve ürün tanıtımı yazılarıyla sizlerle birlikte olacağız.


Kentsel dönüşüm projeleri nedeniyle önümüzdeki 5 yılda inşaat sektörünün öne çıkması ile birlikte, yeniden yapılanma projelerinin gündeme gelişi, enerji tasarrufu için izolasyon ve yalıtımın öneminin 
artması gibi nedenler boya, yapı kimyasalları ve izolasyon sektörünü bir arada bulunduran bir ihtisas dergisine ihtiyacı ortaya çıkarmıştır.


Kimya sektöründeki bilgi akışının hızlı, doğru ve kolay bir şekilde yapılmasını hedefleyen, yeniliklere ve gelişmelere her zaman açık olan Artkim Group; en son projesi kimyakariyerim.com ile kimya 
sektörünün "İnsan Kaynakları” sorununu çözmek gayesi içerisindedir. Yeni projelerimiz ile ilgili bilgi akışını dergimiz aracılığıyla sizlere iletiyor olacağız.


Dergimizin ilk sayısında; Adolin Boya’nın İş Geliştirme Sorumlusu Ali Örs ve Sika Yapı Kimyasalları Türkiye Genel Müdürü Bora Yıldırım ile gerçekleştirdiğimiz röportajları keyifle okuyacaksınız.


Son olarak; desteklerini bizden esirgemeyen firmalarımıza teşekkürlerimi iletmek isterim.

Keyifli okumalar.

Sevgiyle kalın.