İspanyol Mimar: Santioga Caltrava

3 farklı sektörü bir arada bulunduran; Boya, Yapı Kimyasalları ve İzolasyon Dergisi PCCI'da güzel bir içerikle, yılın son sayısında; sektörden haberlere, değerli akademisyenlerimizin makalelerine

Yeşil Noktalı Dev Firmalar Yarıştı!

ÇEVKO Vakfı (Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı) tarafından; Yeşil Nokta markasını kullanan ve sürdürülebilir hayata katkılarıyla öne çıkan Türkiye'nin önde gelen yerli ve uluslararası firmaları

Dikkat! Tehlikeli Madde Patlayabilir!

1 Temmuz 2015 itibariyle tehlikeli madde işiyle uğraşan işletmeler, olası iş kazalarının engellenmesi için "Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı (TMGD)" bulundurmak zorunda.

DuPont ve Dow birleşiyor Yeni Şirketin Adı: DowDuPont

DuPont ve Dow'un resmi birleşmesiyle şirketin piyasa değeri, 130 milyar ABD Doları olacak. Birleşmenin yıllık yaklaşık 3 milyar ABD Doları maliyet sinerjisi ve yaklaşık 30 milyar ABD Doları piyasa değeri yaratması öngörülüyor.

Koramic Yapı Kimyasalları – Cermix Ürün Grubu

Koramic Yapı Kimyasalları 1998 yılında merkezi Belçika'da bulunan Koramic Building Products S.A. ile Türkiye' nin en büyük gruplarından biri olan Eczacıbaşı Grubu' nun %50- 50 ortaklık anlaşması sonucunda kurulmuştur.

Sikafloor®-21 PurCem®

Sikafloor®-21 PurCem® çok bileşenli, su dispersiyonlu, orta-ağır yüklere dayanımlı, renkli, poliüretan modifiye, çimento ve agrega içeren, kendiliğinden düzelen harç kaplamadır.